Veebipoe MARVELPRINT.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Marvelprint OÜ (registrikood 14149705), juriidiline aadress Risti 2c-17, Tallinn 11624.

 

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest.  Kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Veebipood võib muuta veebipoe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindu. Veebipood annab muudatustest teada internetileheküljel www.marvelprint.ee

 

Veebipoes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega.

 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

2. Tellimuse vormistamine

 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
Vaata ka maksevõimalusi.

Tellimusest tulenev võlaõiguslik leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Ostja kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.
Veebipood ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest. Veebipoel on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Veebipoele esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses tootmisprobleemi või mõnel muul põhjusel, või on tellimuse vormistamisel esinenud tehniline viga, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

3. Kohaletoimetamine

 

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja Euroopa Liidu riigid ning, erikokkuleppel Veebipoega, muud maailma riigid.

Kauba saatmiskulud kannab sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneviisist Ostja või Veebipood. Vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Vaata ka tarnetingimusi.

 

4. Taganemisõigus

 

4.1. Kaupade tagastamine

 

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib ostja sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on jõudnud ostjani.

Tagastamisõigus puudub kaubalmis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva ostja isiklikke vajadusi või mis on valmistatud ostja esitatud tingimuste kohaseltSamuti puudub tagastamisõigus asjadel, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada, mis on kiiresti riknev või mille kasutamistähtaeg on möödunud.

Kui ostja lepingust taganeb, tuleb talle tema poolt tasutu tagastada viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest veebipoodi. Ostja peab veebipoelt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kasutamisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui

a) tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi),

b) kui Veebipood on andnud kaupadega kaasa koodi, millega saab tagastada kaupa pakiautomaadi abil ning see kood veel kehtib. 

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

 

Taganemisõiguse kasutamiseks Marvelprint e-poes tuleb:

1.    Kirjuta "Sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganemise avaldus", mis sisaldab tellimuse numbrit, tellimuse kuupäeva, kauba kättesaamise kuupäeva, tarbija ees- ja perekonnanime, tarbija aadressi ning tagastamise põhjust.

2.    Saata avaldus e-posti aadressile info@marvelprint.ee

 

Ettemaksu tagastame 14 päeva jooksul pangakontole, millelt ostu eest on tasutud. Ettemaksu tagastamine toimub peale kauba meiepoolset kontrollimist.

 

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

4.2 Defektiga kaubad

 

Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@marvelprint.ee või helistades telefonil (+372) 680 6865.

 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

 

5. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Andmeside Ostja ja Maksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Ostja isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool Veebipoe keskkonda, vastavalt Maksekeskuse turvalises maksekeskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs Ostja pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

 

6. Vastutus

 

Veebipood ja Ostja vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Veebipood vastutab Toote müügihinna ulatuses. Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Ostja kohustub kasutama Veebipoe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

 

7. Vaidluste lahendamine

 

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@marvelprint.ee või helistada telefonil (+372) 680 6865.

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada http://www.komisjon.ee/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

 

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi http://ec.europa.eu/consumers/odr/ poole.

 

 

8. Klienditugi

Klienditoe telefon on +372 680 6865 (avatud tööpäeviti kl 9:00-17:00) ja e-posti aadress: info@marvelprint.ee.   Riiklikel pühadel on klienditugi suletud.